Ogłoszenia Kościoła Akademickiego i DA

Niedziela, 5 maja 2024

► Przez cały miesiąc zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18:15.

► Centrum Seniora KUL zaprasza na kolejne spotkanie w środę (8 maja). O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w naszym kościele, a o godz. 15.15 – spotkanie w sali GG-B wokół tematu: Nowe technologie informatyczne nie tylko dla młodych.

► Spotkanie z cyklu „Duchowość kobiety i mężczyzny” odbędzie się w środę (8 maja) o godz. 20:00 w sali CTW-408. Naszym gościem będzie Monika Hoffman-Piszora, znana jako Monika od Dzieciaków Cudaków, która podzieli się z nami swoją historią i doświadczeniem Boga w swoim życiu. Więcej szczegółów na plakacie i na Facebooku DA KUL. Serdecznie zapraszamy.

► Wszystkie sprawy kancelaryjne prosimy zgłaszać telefonicznie (tel. 797 907 780) lub na adresy mailowe duszpasterzy.

► Za ławkami są dostępne aktualne wydania tygodników katolickich. Należność za prasę prosimy wrzucić do puszki. Ofiary zebrane do tej puszki będą przeznaczone na Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom „Nadzieja Radości”.