Ogłoszenia Kościoła Akademickiego i DA

Niedziela, 26 czerwca 2022

► Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – codziennie o godz. 18.30.

► W nocy z czwartku na pierwszy piątek miesiąca (30 czerwca/1 lipca) zapraszamy na całonocną adorację eucharystyczną.

► Od 1 lipca (do końca września) w naszym kościele wakacyjny porządek mszy świętych:

– w dni powszednie msze o godz. 8.00 i 19.00,

– w niedziele msze o godz. 8.00, 11.00, 12.30, 17.00 (j. ang.), 19.00, 20.30.

Spowiedź w dni powszednie o godz. 7.30 i 18.30.

W okresie wakacyjnym nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu w ciągu dnia.

► Trwają zapisy do pielgrzymkowej grupy Akademickiej „9” Frassatiego. Nasza duchowa przygoda odbędzie się w całkiem nowej formule, zgodnie ze słowami: kreatywność, życie z pasją, głębia. Więcej informacji na plakacie i Facebooku (ⓕ facebook.com/9.Frassati/). Zapisy przez internet (tiny.cc/9kul), w zakrystii oraz u o. Pawła (pawel.golaszewski@kul.pl). W zakrystii można pozostawić intencje dla naszych pielgrzymów oraz wesprzeć fundusz „Idę z Tobą”.

► Studentów i młodzież w wieku 18-30 lat zapraszamy na wyjazd autokarowy do Francji na międzynarodowy, chrześcijański festiwal młodych „Now is the time”, w pobenedyktyńskim Opactwie Hautecombe. Jest to już kolejna edycja festiwalu Welcome to Paradise organizowanego przez Wspólnotę Chemin Neuf (Nowa Droga) z młodzieżą z całej Europy. Wyjazd z Lublina 30 lipca (sobota), a powrót 6 sierpnia (sobota). Cena podróży wraz z pobytem dzięki sponsorom wynosi 800 zł dla młodzieży z Polski i 80 zł dla młodzieży z Ukrainy. Więcej informacji na ulotkach z tyłu kościoła i na plakatach.

► Za ławkami są dostępne aktualne numery tygodników katolickich. Należność za prasę prosimy wrzucić do puszki. Ofiary zebrane do puszki będą przeznaczone na potrzeby ubogich.