Poradnictwo psychologiczne i rodzinne

Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej w ramach projektu „KUL – uczelnia bez barier”, który będzie realizowany do października 2023. Zapraszamy studentów i pracowników KUL, którzy odczuwają skutki pandemii Covid-19 i/lub inne trudności natury psychologicznej. Pomoc obejmuje m.in. konsultacje, poradnictwo, profilaktykę w zakresie zdrowia psychicznego, wsparcie psychologiczne, psychoedukację, rozwój osobisty i diagnozę psychologiczną. Konsultacje odbywają się po wcześniejszym umówieniu, zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej.

Zapraszamy do kontaktu z Panią mgr Sylwią Kędrą:  psycholog@kul.pl

Link do strony wsparcia psychologicznego:  wsparcie.kul.pl

Projekt „KUL – uczelnia bez barier” jest dofinansowany z funduszy Europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. 


W punkcie konsultacyjnym Naturalnego Planowania Rodziny prowadzona jest nauka metody objawowo-termicznej wg Flynno oraz doradztwo zdrowotne z zakresu zagadnień życia płciowego i fizjologii cyklu przez wykwalifikowanych doradców i instruktorów NPR. Dwa razy do roku prowadzone są kursy nauki określonej metody dla studentek, studentów, narzeczonych, młodych małżonków.

Kontakt do poradni: pod nr. tel.: 505 527 704; 796 363 884.