Wspólnota Postakademicka
Kim jesteśmy?
Jesteśmy młodymi absolwentami KULu i innych uczelni (od ok. 25 do 35 roku życia) zafascynowani duchowością ignacjańską, chcącymi rozwijać się duchowo w oparciu o nią.

Co robimy?
Spotykamy się cyklami 4 spotkań, podczas których rozważamy jeden temat, staramy się rozwijać we wspólnocie, budować naszą tożsamość na duchowości ignacjańskiej, przy pomocy medytacji ignacjańskiej i dzielenia.

Co mogę zyskać w waszej wspólnocie?
Możesz rozwijać swoją relację z Bogiem i drugim człowiekiem w oparciu o duchowość ignacjańską oraz pogłębiać swoją wiarę.

Na czym polega cykl 4 spotkań?
Naszym duszpasterzem jest o. Mateusz Ignacik SJ. W pierwszy czwartek cyklu jest konferencja wygłaszana przez duszpasterza lub zaproszonego gościa. Po konferencji otrzymujemy na cały tydzień 3 pytania do rozważenia z konferencji i w następny czwartek dzielimy się owocami naszych rozważań. W trzeci czwartek mamy Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z medytacją ignacjańską fragmentu Pisma Świętego w temacie głównym całego cyklu. Po medytacji spotykamy się na krótkim dzieleniem. Czwarty czwartek jest luźny i poświęcamy go na byciu razem: pogaduchy, planszówki,
wspólne wyjście na miasto 😉

Kiedy się spotykamy?
Każdy czwartek o godzinie 19:45 (Po Mszy Świętej o 19.00)

Czy warto do nas dołączyć?
Tak, warto! Ale najlepiej przyjdź i przekonaj się sam.
ZAPRASZAMY!

Masz więcej pytań: wspolnotapostakademicka@gmail.com
lub tel. 501061523 (Monika Grzegrzółka)

Możesz nas również znaleźć na fb: Wspólnota postakademicka DA KUL

Pracownicy w Winnicy Pańskiej jedną tylko nogą powinni stać na ziemi, drugą zaś
winni trzymać podniesioną [i gotową] do wyruszenia w drogę.

~św. Ignacy z Loyoli