Strumienie Życia

„Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście a Ja was pokrzepię” /Mt 11,28/

Serdecznie zapraszamy na spotkania wspólnoty Strumienie Życia działającej przy Duszpasterstwie Akademickim KUL. Spotykamy się:

* w I i III środę miesiąca o godz. 19.00 w „Herbaciarni” DA KUL, ul Radziszewskiego 7 (wejście obok Kościoła Akademickiego i schodami w dół). Przed spotkaniem o godz. 18.00 uczestniczymy w Eucharystii w Kościele Garnizonowym przy Al. Racławickich 20.

Jest to czas wspólnej modlitwy uwielbienia, dziękczynienia i powierzenia Bogu swoich zranień i codziennych trosk. Zapraszamy wszystkich, którzy w atmosferze miłości i akceptacji pragną powierzyć Jezusowi i Maryi swoje zranienia i wszelkie emocjonalne trudności.

* w II i IV środę miesiąca o godz. 19.00 w „Herbaciarni” DA KUL, ul. Radziszewskiego 7 odbywają się spotkania osób posługujących.

Terminy spotkań umieszczone są w zakładce KALENDARZ a najbliższe rekolekcje tutaj.

Grupa adresowana jest zarówno do studentów jak i wszystkich, którzy odczuwają potrzebę modlitwy i wzajemnego wspierania się w drodze do życia pełnią wolności i radości w Jezusie Chrystusie.

Członkowie wspólnoty najpierw przechodzą sami, a następnie, w miarę możliwości, pomagają w prowadzeniu rekolekcji i programów formacyjnych takich jak: „Na początku”, „Uzdrowienie relacji w Chrystusie”, „Pod prąd” czy rekolekcje dla małżeństw.

W okresie wakacji (lipiec-wrzesień) regularne spotkania są zawieszone. Organizujemy wtedy wyjazdy formacyjne i integracyjne.

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz otrzymywać okazjonalne powiadomienia o nowych wydarzeniach?

Napisz do nas: lublin@strumieniezycia.pl

Więcej informacji o Strumieniach Życia w Polsce i w innych krajach: strumieniezycia.pl