Strumienie Życia

Jeśli ktoś odczuwa pragnienie, niech przyjdzie do mnie i pije.
Jeśli ktoś we mnie uwierzy, rzeki wody żywej, jak mówi Pismo, popłyną z jego wnętrza
(J 7, 37b-38)

 

Serdecznie zapraszamy na spotkania wspólnoty Strumienie Życia działającej przy Kościele Akademickim KUL.

W każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca uczestniczymy najpierw we Mszy Świętej o godz. 19:00 w kościele akademickim (Ul. Radziszewskiego 7) a bezpośrednio po niej, ok. godz. 19:45 mamy spotkanie w Herbaciarni DA i sali B (wejście tuż obok kościoła), na które zwykle składa się: modlitwa z uwielbieniem – także przez muzykę i śpiew, modlitwa przy krzyżu oraz niekiedy konferencja lub warsztat na temat związany z wiarą, duchowością i wewnętrznym uzdrowieniem. Zakończenie spotkania następuje około 21:30.

Grupa adresowana jest zarówno do studentów jak i wszystkich, którzy odczuwają potrzebę modlitwy i wzajemnego wspierania się w duchowym i emocjonalnym uzdrowieniu oraz dojściu do życia w pełni radości i wolności, którą pragnie obdarzyć nas Jezus. Członkowie wspólnoty najpierw przechodzą sami, a następnie, w miarę możliwości, pomagają w prowadzeniu rekolekcji i programów formacyjnych takich jak: „Na początku”, „Uzdrowienie relacji w Chrystusie” czy rekolekcje dla małżeństw.

W okresie letnich wakacji regularne spotkania są zwieszone ale możliwe są wtedy wyjazdy formacyjno-rekreacyjne. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

 

Więcej informacji: strumieniezycia.pl   Napisz do nas: strumienie.lub@gmail.com