Duszpasterze

DUSZPASTERZE KOŚCIOŁA AKADEMICKIEGO – OJCOWIE JEZUICI

 

o. Rafał Sztejka, SJ

Urodziłem się nad Brdą, studiowałem nad Wisłą i Tybrem. Kilkanaście lat pracowałem w mediach. Papież Franciszek rozesłał mnie jako Misjonarza Miłosierdzia. Wróciłem po kilku latach nad Bystrzycę, aby służyć każdemu z Was. Proszę pamiętajcie o mnie w swoich modlitwach.

 

p.93, tel. 81 533 08 25 | e-mail: rafal.sztejka@gmail.com


o. Michał Masłowski, SJ

Pochodzę z Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie ukończyłem szkołę podstawową i średnią. Następnie studiowałem zaocznie w Poznaniu. Po studiach wstąpiłem do Zakonu Jezuitów i w 2011 roku w Warszawie przyjąłem święcenia kapłańskie. Pierwszym moim zajęciem po święceniach był nowicjat w Gdyni. Od roku 2014 jestem w DA KUL. Na co dzień staram się żyć Panem Bogiem i to pochłania najwięcej mojego czasu, poza tym w wolnej chwili lubię popływać lub poczytać dobrą książkę.

p. 87, tel (81) 461 10 87 | e-mail: xmichalsj@gmail.com


o. Paweł Bucki, SJ

Urodziłem się w Warszawie i tam, po ukończeniu szkoły średniej, studiowałem astrofizykę, a następnie pracowałem w szkole. Po wstąpieniu do nowicjatu Towarzystwa Jezusowego w Gdyni i dwóch latach studiów filozoficznych w Krakowie zostałem wysłany do Francji gdzie ukończyłem studia teologiczne. Przez cały okres studiów byłem zaangażowany w różne formy duszpasterstwa młodych. Święcenia prezbiteratu przyjąłem w 2015 roku.

p. 92, tel.: 81 461 10 92 | e-mail: pawel.bucki@jezuici.pl


DUSZPASTERZE KAPLICY I DOMÓW AKADEMICKICH NA KONSTANTYNOWIE

Ks. Michał Kuciński

Pochodzę z Warmii i jestem księdzem Archidiecezji Warmińskiej. W 2011 roku ukończyłem seminarium duchowne w Olsztynie i w tym samym mieście, na jednej z parafii spędziłem pierwsze trzy lata kapłaństwa jako wikariusz. Od 2014 roku studiuję na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na Wydziale Teologii w Instytucie Teologii Duchowości.

pokój 215, tel. (81) 461 18 48; e-mail: amhaarec@onet.eu


Ks. Dariusz Sonak

Urodziłem się na Warmii i Mazurach gdzie spędziłem dzieciństwo, młodość i gdzie stawiałem pierwsze kroki jako ksiądz. Ukończyłem seminarium duchowne w Olsztynie i tam też w 2010 roku przyjąłem świecenia kapłańskie. Obecnie jestem doktorantem KUL na kierunku Edukacja Medialna.

 

pokój 315, tel. (81) 461 18 62; e-mail: xdsonak@wp.pl 


DUSZPASTERZE FUNDACJI JANA PAWŁA II

Ks. Jan Strzałka