Strumienie Życia

Jeśli ktoś odczuwa pragnienie, niech przyjdzie do mnie i pije. Jeśli ktoś we mnie uwierzy, rzeki wody żywej, jak mówi Pismo, popłyną z jego wnętrza. (J 7, 37b-38)

Serdecznie zapraszamy na spotkania wspólnoty Strumienie Życia działającej przy Duszpasterstwie Akademickim KUL.

Obecnie, ze względu na pandemiczne ograniczenia, spotkania są nieco ograniczone: zasadniczo, w każdy drugi poniedziałek miesiąca uczestniczymy najpierw we Mszy Świętej o godz. 19.00 w kościele akademickim (Ul. Radziszewskiego 7) a bezpośrednio po niej, ok. godz. 19.45 następuje adoracja Eucharystyczna z modlitwą uwielbienia – także przez muzykę i śpiew oraz modlitwa o uzdrowienie trudnych doświadczeń z historii życia.

Po ustaniu restrykcji sanitarnych powrócimy także do spotkań w jednej z sal DA / KUL, które będą obejmowały także konferencje lub warsztaty na tematy związane z wiarą, duchowością i wewnętrznym uzdrowieniem.

Grupa adresowana jest zarówno do studentów jak i wszystkich, którzy odczuwają potrzebę modlitwy i wzajemnego wspierania się w duchowym i emocjonalnym uzdrowieniu oraz dojściu do życia w pełni radości i wolności, którą pragnie obdarzyć nas Jezus. Członkowie wspólnoty najpierw przechodzą sami, a następnie, w miarę możliwości, pomagają w prowadzeniu rekolekcji i programów formacyjnych takich jak: „Na początku”, „Uzdrowienie relacji w Chrystusie” czy rekolekcje dla małżeństw.

W okresie letnich wakacji regularne spotkania są zwieszone ale organizujemy wtedy wyjazdy formacyjne i integracyjne . Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Napisz do nas: strumienie.lub@gmail.com   Dołącz do grupy Fb

Więcej informacji: strumieniezycia.pl