Ogłoszenia Kościoła Akademickiego i DA

OGŁOSZENIA KOŚCIOŁA AKADEMICKIEGO

Niedziela, 17 listopada 2019

► W poniedziałek o 18.15 medytacja ignacjańska a o 19.00 Msza o Miłość.

► We wtorek po Mszy świętej o godz. 19.00 Oaza zaprasza na Wieczór Błogosławieństw.

► W środę o godz. 18.15 Różaniec z bł. Piotrem Jerzym. Intencje do różańca można składać pod obrazem błogosławionego. 

► W sobotę o godz. 20.00 koncert uwielbienia w wykonaniu Marii Sułeckiej z zespołem. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy i uwielbienia Boga przez śpiew i muzykę.

►W przyszłą niedzielę Święto Małżeństw, które rozpocznie się Mszą o godzinie 11.00, następnie o 12.00 konferencja w sali CTW 114. Ponadto WŻCh zaprasza na 4 dniowe warsztaty „Zegar rodzinny” w dniach 23-24 listopada i 7-8 grudnia – szczegóły na plakacie w gablocie.

► 30 listopada Duszpasterstwo zaprasza na Bal Andrzejkowy. Tematem przewodnim będzie „sport”.

► Zapraszamy do włączenia się w przygotowania do Rorat. Studentów oraz absolwentów zachęcamy do prób scholii oraz udziału w Warsztatach Muzyki Liturgicznej. Informacje o zapisach w gablocie i na stronie internetowej.

►1 grudnia rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe. Poprowadzi je o. prof. Witold Kawecki, redemptorysta. Nauki będą wygłoszone w niedzielę na wszystkich mszach, a od poniedziałku do środy o 6.30, 12.30 i 19.00.

► W ramach akcji Polacy-Rodakom w niedzielę 24 listopada oraz 1 grudnia przeprowadzona będzie zbiórka produktów spożywczych o długim terminie ważności oraz małych zabawek-przytulanek, które posłużą do przygotowania paczek świąteczno-noworocznych dla polskich rodzin mieszkających za wschodnią granicą, szczególnie na Ukrainie i Białorusi. Dary te będzie można zostawić w koszu, który znajdować się będzie pod ołtarzem św. Rodziny.

► Za ławkami są do nabycia aktualne tygodniki.  Należność prosimy wrzucić do puszki.   Ofiary składane do puszki wystawionej za ławkami przeznaczone są na ubogich.

► W ubiegłym tygodniu Siostry zebrały 15 548 zł. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękujemy.