Ogłoszenia Kościoła Akademickiego i DA

OGŁOSZENIA KOŚCIOŁA AKADEMICKIEGO

Niedziela, 21 stycznia 2018

► Dzisiaj o godz. 18.00 kolędy śpiewać będzie nasza Duszpasterska Schola (znana i ceniona ze śpiewu w czasie Rorat)  Bardzo serdecznie zapraszamy.

► W poniedziałek medytacja Ignacjańska o godz. 18. 15,  zaprasza WŻCH.

► W poniedziałek o godz. 20.00 spotkanie wspólnoty „Postakademickiej” w pomieszczeniach duszpasterstwa.

Kurs przedmałżeński prowadzony metodą warsztatową rozpocznie się w naszym ośrodku jutro mszą św. o godz. 20.00.

► W środę różaniec z bł. Piotrem Jerzym Frassatim o godz. 18.15. Zaprasza wspólnota Frassatianum. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

► Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Szczegóły w gablocie.

► Sspotkanie ,,Lubelszczyzna dla Syrii” w środę, 24 stycznia  o godz. 17:30 w sali C – 1031.

► W środę, wspólnota Frassatianum zaprasza na spotkanie z autorami książki: „Rok ważnych pytań”.  Sala CTW 202 godz. 20.00. Gośćmi będą Małgorzata Kownacka, Krzysztof Bazyl i O. Krzysztof Ołdakowski.

► Za tydzień o godz. 12.30 Msza św. w intencji emerytowanych pracowników KUL, pod przewodnictwem J. M. Rektora ks. Prof. Antoniego Dębińskiego. Na mszy św. będzie śpiewał Chór Duszpasterstwa Akademickiego.

► Msza św. z e specjalnym nabożeństwem „O dobrą sesję”, w przyszłą środę, 31 stycznia, o godz. 20.30. Serdecznie zapraszamy!

► Spotkanie chętnych na wakacyjny (w sierpniu) „Wolontariat Misyjny” w Kirgistanie odbędzie się 2 lutego o godz. 18.00 w Sali CTW 202. 

► Już dziś informujemy, że w dniach od 14 do 19 lutego organizujemy rekolekcje Ignacjańskie – Fundament w Wytycznie. Zapisy u duszpasterzy do 5 lutego lub wyczerpania miejsc. Szczegóły na stronie internetowej.

►     Za ławkami wyłożono aktualne numery tygodników katolickich. Należność prosimy wrzucić do puszki.

► Ofiary na potrzebujących można złożyć do tej samej puszki. Bóg zapłać!