Ogłoszenia Kościoła Akademickiego i DA

OGŁOSZENIA KOŚCIOŁA AKADEMICKIEGO

Niedziela, 12 stycznia 2020

Dzisiaj na mszy św. o godz. 12.30 usłyszymy kolędy w wykonaniu Chóru DA pod dyrekcją p. dr Kingi Bogacz.

► Dzisiaj o godz. 18.00 koncert kolęd w wykonaniu p. Aleksandry Czaplewskiej z zespołem.  Panią Aleksandrę znamy z gry na gitarze i śpiewu psalmów w czasie sobotnich liturgii. Zapraszamy !

13 stycznia w poniedziałek spotkanie z cyklu Duchowość Kobiety i Mężczyzny. Naszymi gośćmi będą Monika i Marcin Gomułkowie. Zapraszamy do sali CTW 408 o godzinie 20.00. Zapraszamy.

15 stycznia (środa) o godz. 19.00 msza św. o dobrą sesję. Naszej modlitwie będzie przewodniczył o. Tomasz Ortmann, prowincjał jezuitów. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

► Schola duszpasterstwa zaprasza na kolejne Warsztaty Muzyki Liturgicznej – tym razem o repertuarze kolędowym. Zapisy do 16 stycznia. Szczegóły na plakacie i w internecie. 

20 stycznia po mszy św. o godz. 19.00 kolędowanie Duszpasterstwa Akademickiego  w Sali AB. Serdecznie zapraszamy !

► 26 stycznia będziemy przeżywać, po raz pierwszy: „Niedzielę Słowa Bożego”. Przygotowaniem do tego wyjątkowego dnia będzie trzydniówka: „Otwarci na Słowo”, którą poprowadzi p. prof. Krzysztof Mielcarek. Konferencje po mszach św. o godz. 19.00 przez trzy dni poprzedzające to wydarzenie.

► W dniach od 10 do 15 lutego, organizujemy rekolekcje Ignacjańskie – Fundament w Wytycznie. Zapisy u o. Mateusza do 31 stycznia lub wyczerpania miejsc. Szczegóły na stronie internetowej.

Za ławkami aktualne numery tygodników katolickich. Należność prosimy wrzucić do puszki. Ofiary dla potrzebujących można złożyć do tej samej puszki. Za wszystkie ofiary serdecznie Bóg zapłać.