Ogłoszenia Kościoła Akademickiego – 30.07.2017

OGŁOSZENIA KOŚCIOŁA AKADEMICKIEGO

Niedziela, 30 lipca 2017

►      W związku z okresem wakacyjnym informujemy,  że do końca września msze św. w dni powszednie  są odprawiane o godz. 7.00,  8.00 i  19.00;  a w niedziele o godz. 8.00, 11.00, 12.30, 19.00 i 20.30.
► Z racji prac remontowych msz św. w dni powszednie (od poniedziałku do soboty) będą sprawowane w auli 47 GG (gmach główny, parter).
► Z okazji wspomnienia św. Ignacego Loyoli zapraszamy na uroczystą msze św. w poniedziałek o godz. 19.00. Homilię wygłosi ks. Adam Lewandowski, proboszcz naszej Archikatedry.
► Za ławkami są do nabycia aktualne tygodniki. Należność prosimy wrzucić do puszki.
► Ofiary na ubogich można składać do puszki wystawionej za ławkami.
► 3 sierpnia  po mszy św. o godz. 8.30  z  katedry wyruszy  XXXIX  piesza pielgrzymka  z  Lublina na Jasną Górę, a w jej ramach akademicka „9”. Zapisy dzisiaj po każdej mszy św. w zakrystii. Od poniedziałku  do środy zapisy od 17.00 do 19.00 przed kościołem.  Osoby, które nie mogą wybrać się na pątniczy szlak zapraszamy, aby wsparły fundusz solidarnościowy: „Idę z Tobą”. Pielgrzym objęty takim wsparciem poniesie intencję ofiarodawcy na Jasną Górę.  Zainteresowani mogą zgłaszać swoją pomoc w Zakrystii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w środę 2 sierpnia po mszy św. o godz. 19.00. w Sali 47 GG.
► Zapraszamy na obóz studencki w Małym Cichym  (Tatry) od 1 do 11 września. Zapraszamy również na rekolekcje ignacjańskie „Fundament” dla studentów w  Wytycznie, od 16 do 21 września. Zapisy u duszpasterzy.
Prosimy o modlitwę w intencji:  bezpiecznego i sprawnego remontu naszego kościoła. Za wszelkie utrudnienia w tym czasie przepraszamy. W przyszłą niedzielę zbiórka na tacę będzie przeznaczona na remont naszego kościoła.