Ogłoszenia Kościoła Akademickiego – 29.10.2017

 

►      W październiku zapraszamy codziennie na modlitwę różańcową, tradycyjnie o godz. 18.15.  
► 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych msze św. w porządku niedzielnym wakacyjnym: 8.00, 11.00, 12.30, 19.00 i 20.30.
► Z racji wyjazdów na Uroczystość Wszystkich Świętych w przyszłym tygodniu nie będzie mszy św. o godz. 12.30, za wyjątkiem 2 listopada, we Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
      W listopadzie  rozpoczniemy przygotowanie osób dorosłych do sakramentów chrztu, eucharystii i bierzmowania. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Duszpasterzami.
► Przy naszym duszpasterstwie rozpoczyna działalność grupa postakademicka skierowana do absolwentów, doktorantów i młodych pracujących, pierwsze spotkanie 6 listopada. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie.
►      W zakrystii Kościoła można składać kartki z imionami zmarłych na Msze św. zbiorowe, tzw. wypominki. Informujemy, że Msze św. zbiorowe w intencji zmarłych podanych na kartkach zostaną odprawione w. 10 i 17 listopada o godz. 19.00.
► „Dlatego opuści człowiek ojca i matkę” – to tytuł warsztatów psychologicznych dla studentów. Zajęcia 17 i 18 listopada. Szczegóły na plakatach.
► Wspólnota „Oblubienica Ducha Świętego” zaprasza na Seminarium Odnowy Wiary, siedmiotygodniowe rekolekcje, które rozpoczną się 9 listopada. Szczegóły na plakacie.
► Przed naszym kościołem trwa solidarnościowa akcja wolontariuszy ze Stowarzyszenia Solidarności Globalnej w Lublinie. Prowadzą zbiórkę do puszek. Zebrane pieniądze będą wsparciem lubelskich działań na Kubie.
► Taca zebrana w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na remont naszego kościoła.
► Za ławkami są do nabycia aktualne tygodniki.  Ofiary do puszki przeznaczone da ubogich. Bóg zapłać!