Ogłoszenia Kościoła Akademickiego i DA

OGŁOSZENIA KOŚCIOŁA AKADEMICKIEGO

Niedziela, 16 lutego 2020

► Medytacja Ignacjańska w poniedziałek. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

► Zdrapkę Wielkopostną będziemy rozprowadzać w przyszłą niedziele. To indywidualne 40-dniowe rekolekcje oparte na prostych zadaniach w dziedzinie modlitwy, postu i jałmużny.

►W przyszłą niedzielę msza św. o godzinie 12.30 rozpocznie się wyjątkowo o 13.00, ze względu na transmisję w TVP Polonia.

► W związku z 98 rocznicą śmierci Księdza Idziego Radziszewskiego, Ksiądz Rektor zaprasza serdecznie na Nadzwyczajny Koncert Kameralny z cyklu OPUS MAGNUM – KULowskie wieczory z muzyką, który odbędzie się w niedzielę 23 lutego o godz. 18.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego –Wstęp wolny, szczegóły na afiszu.

► Do 24 lutego nieczynny będzie sekretariat, pokój dyżurów, punkty konsultacji psychologicznej oraz kancelaria. W sprawach pilnych prosimy zgłaszać się bezpośrednio do duszpasterzy lub zakrystii.

► Kolejna msza o miłość odbędzie się w poniedziałek 25 lutego o godzinie 19.00. Więcej informacji na plakacie i w Internecie.

► Ofiary zebrane w dniu dzisiejszym do puszki przeznaczone są na „Fundusz Wschodni”.

► W gablocie zamieszczone są informacje dotyczące wielkopostnych rekolekcji
w życiu codziennym. Serdecznie zachęcamy do udziału. (Lublin.wzch.org.pl)

►      Za ławkami wyłożono aktualne numery tygodników katolickich. Należność prosimy wrzucić do puszki.

► Ławki, są w trakcie renowacji. Z tej racji kilka pierwszych obecnie jest w stolarni. Renowacja polega na przywróceniu oryginalnej barwy i faktury drewna. Będzie on bardzo podobny (mamy nadzieję, że identyczny) do tych z końca kościoła, które są nowe. Cały proces renowacji (bez zmiany kształtu ławek) zakończyć się ma przed Wielkanocą. Jest kontynuacją remontu naszego kościoła.