Ogłoszenia Kościoła Akademickiego i DA

Niedziela, 13 czerwca 2021

► Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa, tzw. „czerwcowe”, codziennie o godz. 18.30.

► Spotkanie informacyjne nt. obozu Magis 2021 (7-15.08) oraz studenckiego programu Work and Learn dziś, po mszy o godz. 17 (sala CTW-220).

► „Kto może iść za Jezusem? – Uzdrowiony” to tytuł krótkiego czuwania modlitewnego, na które zaprasza wspólnota Strumienie Życia poniedziałek 19:45. Po czuwaniu spotkanie integracyjne.

► Msza św. „o dobrą sesję” w środę o godz.19.00.

► W czwartek na mszy św. o godz. 19.00  o. Mateusz Ignacik złoży uroczystą profesję zakonną, następnie w niedzielę na mszy św. o godz.11.00 obejmie obowiązki wicerektora kościoła i superiora wspólnoty jezuitów.

► W przyszłą niedzielę o godz.12.30 będzie sprawował swoją msze św. prymicyjną ks. Sebastian Zygmunt.

► Propozycja dla tegorocznych absolwentów. Serdecznie zapraszamy do wspólnoty postakademickiej, która spotyka sie co wtorek o 20:00. Członkowie wspólnoty spotykają sie na wspólną modlitwę, konferencje, warsztaty i Adoracje. Więcej informacji na Facebooku: Wspólnota Postakademicka DA KUL

► Zapraszamy na obóz studencki w Małym Cichym  (Tatry) od 1 do 8 września.

► Za ławkami aktualne numery tygodników katolickich. Należność prosimy wrzucić do puszki.

► Ofiary zbierane dzisiaj do puszki przeznaczone są na wyjazd wakacyjny domowników  Domu Mocarzy.